| AlexAtom a întrebat:

Acum 4 luni m-am trezit cu un fel de ameteala, cand puneam piciorul sa pasesc parca fugea,parca eram putin beat, am fost la doctor mi-a facut analize si totul a iesit bine,a spus ca pe fond de oboseala,la servici vedeam gri, eram intr-o stare 24 din 24 ametit parca abia eram trezit din somn sau putin ametit dupa un pahar. Am avut dureri de cap,greata,batai ale inimii foarte rapide, probleme cu ochii pe care nu le mai avusem de mult desi am strabism, toti doctorii au spus ca sunt ok. Au trecut 4 luni, sunt mai bine dar tot "ametit" non stop... Nu inteleg de la ce poate sa fie si ce sa fac, la inceput am crezut ca e un deochi dar acum... Are cineva un sfat sau o idee? Multumesc mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Schimba regimul alimentar mancare buna daca mananci (fast food acum) si fa activitate fizica macar 1h pe zi fie bicicleta sau mers pe jos

Răspuns utilizator avertizat
| Exemplu667 a răspuns:

Eu zic ca iti dedici prea mult timp muncii trebuie sa fiI mai relaxat si nu stiu poate o vacanta libera bea diferite ceaiuri eu cred ca stresul e devina