| Z6 a întrebat:

Acum ceva zile am facut cunostiinta cu un baiat.. Am dat mana, m-a pupat de obraz, s-a asezat langa mine, ma imbratisa..
Azi aflu ca acest baiat are SIDA, intrebarea mea este, se poate sa fi luat SIDA de la el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Doar daca ai intretinut relatii sexuale cu el, da poti lua, in rest nu se ia.
Te pup!

| InnocentLoovee a răspuns:

Salut, daca nu ai intretinut relatii sexuale cu el nu ai cum sa fi luat.

| oHarryo a răspuns:

Poti sta linistita, nu ai SIDA tongue.

| thegeaba a răspuns:

Esti prea ignoranta sa primesti un raspuns. Daca nici macar atata lucru nu stii ma intreb cum de nu uiti sa respiri... Doamne, cand ma gandesc ca astia ca tine o sa se si inmulteasca imi vine sa-mi trag palme.

| Z6 explică (pentru thegeaba):

Am pus o intrebare, unii o considera prosteasca, altii nu. Daca te consideri atat de destept/desteapta puteai sa-mi ignori intrebarea cum zici ca o ignora majoritatea, si sa-ti spui in gand '' Proasta-i fiinta asta ''. Nu sa-mi mai ''daruiesti'' tu un comentariu in plus. Nu judeca omu dupa o intrebare.