| lex322 a întrebat:

Acum doua saptamani am rupt din greseala o alunita in zona antebratului stang. Dupa vreo saptamana s-a refacut si iar s-a rupt. Acum in locul acelei alunite sunt niste puncte albe si mov spre albastru. Ar putea sa se cancerizeze locul acela?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sorrynel a răspuns:

Se poate sa se fii infectat. Cred ca ar trebuie sa mergi la un doctor.

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vezi un medic nu e normal!

| teocalinescu a răspuns:

Te sfatuiesc sa consulti un dermatolog.

| andrutzica2011 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa consulti un dermatolog!