| νєησм a întrebat:

Ajutati-ma, pe mama o doare maseaua rau de tot ziceti-mi pastile sau metode sa ii treaca o doare cel mai rau doar seara dau fundita la o solutie buna.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doraz a răspuns:

Exact weekend-ul trecut m-a durut si pe mine de nu mai puteam. Am luat paracetamol, dar degeaba dupa care am luat algocalmin fiola si n-am mai avut nicio problema. Mie mi-a trecut cu paracetamol, dar am o matusa care lua ketonal(asta am inteles ca daca iei f des te imbolnavesti de stomac).
Multa sanatate! Durerea de masea e cumplita...

3 răspunsuri:
| eu_8573 a răspuns:

Sa ia nurofen. Zice farmacista doza.

| Ionelutza_4325 a răspuns:

Sa se duca la dintist...:X:X