| DannyyDanutzz a întrebat:

Ajutor, urgent va rog!
Ma doare in gat. M-am dus la baie sa ma uit in oglinda in gat... nu se vedea nimic. Am luat telefonul cu blitz si m-am uitat in gat. Am facut " aaaa " si se vedea omuletul intre 2 bile umflate. Dupa cateva secunde de facut "aaa" mi-a venit sa vomit si in momentul ala gaura din gat s-a marit si s-a vazut o portiune galbena. sad
Ce e acea portiune galbena? Deci dupa omuletul ala... mai in spate acolo.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sall1975 a răspuns:

Probabil este puroi... mai bine du-te la un medic