Întrebare recomandată | ByancaSonya1992 a întrebat:

AJUTOR! Va rog, raspundeti repede, e foarte foarte URGENT! Maseaua mea se misca si vreau sa o scot, dar cu ce as putea sa o scot? Eu sunt acasa, si nu exista deschis azi un cabinet stomatolog! Gen: pune...Ex : lamaie, unt, sirop pe masea si cade in... minute(ore, zile). Dau cea mai mare FUNDA!

P.S: Scuze pentru. categorie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| irocku a răspuns:

Daca ai tupeu leag-o cu o ata si trage de ea. nu se intampla nimic rau. daca nu misc.o pana cade. funda

| ByancaSonya1992 explică:

Repedeeeeeeee!