| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a întrebat:

Am 1.63 si 50 de kg...am nevoie sa ajung pana la 45, ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nikklett a răspuns:

Mananca sanatos, lasa dulciurile si sucurile, fa abdomene si genoflexiuni, alearga si nu sta toata ziua cu ochii in telefon.
eu mananc sanatos de vreo cateva luni si fac si sport iar rezulatele se vadwinking

| Meryemmmmmmmmmmmmmmm explică (pentru nikklett):

Stii cumva daca nucile ingrasa?

| nikklett a răspuns (pentru Meryemmmmmmmmmmmmmmm):

Eu nu consum nuci, insa ai aici un link
http://unica.md/sanatate/nucile-nu-ingrasa/

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sa alergi, ca sa arzi calori.

| Panamax a răspuns:

45 de ani?

| brokxy a răspuns:

Um asa e cum incepi anorexia. Stii ca 45 nu e ceva ok pentru 1, 63 nu? Bine ca nu vrei 20 de kg

| abcddcba a răspuns:

Mananca salate, alearga, fa sport si prin casa (abdomene, genoflexiuni) si se vor vedea rezultate.