| andreimădă00 a întrebat:

Salutt TPU am 14 ani, 1.63 si 79de chile...
Faza e ca vreau sa slabesc...
Voi ce imi recomandati de luni incep sa ma duc la sala si as vrea sa ajung la 70 de chile pana in vara...
Ajutati-ma va rogg...
Dau funda...

VA ROG SA NU RADETI DE MINE sad.

Răspuns Câştigător
| yora543 a răspuns:

Te inteleg, o sa iti spun o metoda in care am slabit si eu chiar cate 3 kg pe sapt. Daca te tii strict de ea si daca metabolismul te ajuta s-ar putea pana in vara sa cantaresti chiar mai putin de 70. Este o dieta Daneza. Este vorba numai de : apa plata, compot de mere fara zahar si supa de pui. Dimineata manaci o cana mare de compot, iar dupa doua ore daca mai iti este foame bei din aceea compozitie de compot din nou. Pe parcursul zilei poti manca supa de pui, nu conteaza cand e ultima masa atat timp at mananci fara dulciuri si paine. Dupa ce ajungi la kg dorite te intretii cu carne la gratar, bineinteles slaba, iaurturi si foarte mult sport. Succes sper sa reusesti

3 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Mi-ar plăcea să mă duc în Chile. Cred că-i fain, mereu mi-am dorit să mă duc într-o ţară ci dispunere alungită pe direcţia Nord-Sud.

| SiLaS a răspuns:

Rad de tine in primul rand ca ai pretentii sa arati bine dar esti semianalfabet.Si acuma sa iti raspund si la intrebare, daca te duci la sala pentru a slabi trebuie sa faci exercitii de tip cardio(bicicleta, bicicleta eliptica, steper, banda etc.) si trebuie sa iti scoti treptat carbohidratii din alimentatie(nu de tot). Bafta!

| yora543 a răspuns (pentru SiLaS):

Nu stiu cum puteti fi asa de exigenti, in primul rand aici nu veniti sa criticati, ci sa ajutati pe cineva pana la urma. Bun a scris gresit,, chile,,. Are 14 ani, nu 20. Dar lumea e plina de astfel de oameni straight face