| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am baut un energizant, e vreo problema? De sanatate sau...? Fundoi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thezbx a răspuns:

Nu e nicio problema. dar sa nu te obisnuiesti sa bei, ca au foarte multe chimicale si prostii in ele.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu faci un obicei din asta nu e nicio problema

| PedoBarbie a răspuns:

Dacă nu te-ai simţit rău după nu e problemă.

| CryForYourLove a răspuns:

Stai chill n-are nimic, mai ales de la unul, eu le beau de le rup si tot n-am nimic