| Woeo a întrebat:

Am 15 ani si 66 kg. vreau sa ajung la 60 de kg si am inceput sa fac innot.in cat timp voi ajung la greutatea dorita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Poti pierde 6 kg intr-o saptamana daca tii o dieta drastica, dar numai prin inot, probabil daca stai zilnic in apa si innoti 1 ora/zi, cred ca le vei pierde intr-o luna.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

In cateva luni.

| RobertMoon a răspuns:

Crezi că dacă faci înot slăbești neapărat? Ai nevoie și de un regim alimentar fără prăjeli, lactate grase, gălbenuș de ouă, carne de porc, sucuri care conțin mult zahar...