| annie23 a întrebat:

Buna fetelor.Am inceput si eu de o saptamana sa merg la sala.Insa as vrea sa stiu ce regim ar trebui sa tin? eu am 63 kg vreau sa ajung km la 55.In cat timp pot ajunge la greutatea dorita? multumesc happy

2 răspunsuri:
| maiabia1995 a răspuns:

Eu am folosit reteta asta de 3 zile: http://diete.oneden.com/dieta/dieta-de-3-zile/ si dupa 3 zile o faci din nou daca nu ti se pare prea grea, in general sa mananci branza sau cascaval, paine prajita, suc natural, sa nu bei apa minerala ca te umfla, mult ceai, peste(incearca pangasius file, eu il ador ).
Depinde de organism cam cat slabesti. Eu dupa dieta asta am slabit vreo 3 kg si am inceput sa manc din ce in ce mai putin, asa m-am obisnuit:-?

Răspuns utilizator avertizat