| stockholm1998 a întrebat:

Am 15 ani si am niste dureri insuportabiloe de cap si de gingie in spate de toate maselele. credeti ca ar putea fi maseaua de minte? Daca da ar trebui sa ma duc la stomatolog? Ce imi va face? Niste remedii populare nu stiti pina cind plec la medic.Multumesc.Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai tras curent cel mai probabil.
Sa nu mai stai in curent, poti lua Algocalmin sa mai diminueze putin durerile.
Te pup!

| CMaria21 a răspuns:

Este cu siguranta de la curent iti recomand sa iti pui un catel de usturoi in ureche!

| MadalinaNicolae a răspuns:

Cel mai bine sa mergi cat mai repede pana atunci ia o fiola de algocalmin desi gustul nu e deloc placut o sa te ajute.