| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani...90 kg si 1.76 dar nu sunt gras ca altii sa se vada...sunt doar bine facut si am muschi.Este posibil sa am oasele grele? Sa fie de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dicualex a răspuns:

1.76 si 90 kg? si zici ca nu se vede burta, inseamna ca ai Oasele mai grele, DAR zici ca ai si muschii dezvoltati, si acestia pot cantarii ceva, organele interne, nu stiu sigur, un Doctor sau un Antrenor Fitness te poate lamurii cum trebuie

3 răspunsuri:
| Cocolicu a răspuns:

Eu am 19 ani si undeva la 70 kg. E recomandat sa mergi la medic, ei stiu exact ce si cum, e mult mai bine asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 17 ani 90 kg? :o Heiii` trebuie sa pleci imd la medic. la 17 ani trebuie sa ai 65-70 kg.

| pince a răspuns:

Este posibil.probabil conformatia ta osoasa este diferita, dar din moment ce nu este un impediment nu ai de ce sa-ti faci probleme.toti suntem diferiti.