| lharisse a întrebat:

Am 195 cm si fac body-building sa ma proportionez bine, nici prea, nici prea. si cartilajele osoase mi s-au inchis, mi-am facut si analize si am aflat ca sunt inchise, si asa voi ramane. credeti ca sunt ok? sau prea inalt? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ProjectJackpot a răspuns:

Chiar conteaza? Important este sa fii un om bun si sa-ti faci multi prieteni.Nu pun prea mult pret pe inaltime.