| BaiatFinnn a întrebat:

Am 98 as vrea sa ajung pe la 90 pana cand incepi iar liceul... merg la sala la banda(cat trebuie sa alerg) (cate kcal trebuie sa dau joc pe banda)? ce ar trebui sa fac? cand vin de la sala si mananc o salata cv se pun camjumatate de kilogram iar pe mine...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alinadianaaa a răspuns:

Daca faci sport si ai o alimentatie echilibrata, o sa reusesti sa dai kg dorite, dar nu te infometa