| mateiioan a întrebat:

Am aceasta problema, de ceva timp am palpitații sau imi bate inima tare. O vad in piept cum bate dar asta am înțeles ca e de la pieptul meu care nu are mușchi sau grasime si ca nu e tocmai format cum trebuie. Dar vreau sa stiu de la ce sunt bataile de inima mai tari. Am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiidca faci efort fizic, te misti si atunci si inima o ia la trap, totul fiind perfect nromal, ca asta ni seintampla tuturor.

| Violleta2022 a răspuns:

Este 1 noaptea si tu esti online, de ce?
Parintii tai nu te supravegheaza?
De ce esti online obosindu-ti creierul si corpul la anisorii astia atat de mici?

| AdioTPU a răspuns:

Consumi multa cafea sau energizant? Dacă da, atunci e posibil sa fie de la asta.

| 199onur7 a răspuns:

Mergi te rog eu frumos la medicul de familie nu sta așa si vezi ce ai la inima nu te juca cu sănătatea inimi spune-le si părinților tai urgent

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Fă-ți programare la cardiolog, cu inima nu.i de joaca.