| Hezhex a întrebat:

Am alunita mai sus de penis la vreo 1, 5 cm in mijloc de la naștere dar o am crăpata de multi ani si azi mi-a cazut un pic din ea la vreo 1 milimetru marime alunita are (1 cm) nu mi-a curs sange dar se vede inauntru gol si un pic de sange, ce sa fac, e de rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Spala bine cu apa si sapun si evita sa te mai masturbezi cateva zile, pana se vindeca complet, ca sa nu o iriti.
Alunitele sunt cancerigene daca sunt taiate, rupte, iritate.

| Hezhex explică (pentru Violleta2022):

Bine nu ma voi masturba vreo săptămână

3 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Nici cu puterea imaginatiei n-am reusit sa-mi dau seama ce ai tu acolo. Du-te la medic sa ti-o vada.

| Andrei1797 a răspuns:

Ai grija, am un prieten caruia i-a cazut penisul din cauza asta