| Alexandra_Cosmina_1996 a întrebat:

Am avut doua cosuri mai mari intre sprancene si le-am stors. Nu prea am eu probleme cu acneea, mai rar in rest, ca oricare. Problema e ca acum mi-a ramas "iritata" acea portiune, a trecut o luna chiar si a mai scazut iritatia, dar dupa ceva timp revine. Ce pot sa fac? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Cred ca firul de par nu poate creste corespunzator in zona aceea si din acest motiv impinge pielea in exterior care se irita. Incearca s-o exfoliezi.