| sakura1234 a întrebat:

Buna,acum ceva timp baietelul meu a avut un cosulet pe fata, dupa ce l-am stors(nestiind ca nu se face asta) i-a ramas o bubita. As vrea sa stiu daca mai dispare acea bubita, precizez ca a trecut o luna de zile si tot o are.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EduNet a răspuns:

E bine ca ati aflat ca nu se stoc cosurile. In timp, o sa dispara "bubita". Cu ce spalati baiatul pe fata si ce varsta are?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ii trece in timp. Si ranile mai adanci trec dar un cos. Eu mi-am stors toata viata cosurile si n-am patit nimic.

| Eastwood a răspuns:

Trece, dar in timp!
Si mie mi s-a intamplat, dar mereu am tendinta sa le storc!

| sakura1234 explică:

Are 6 luni pe fata il spal dimineata doar cu apa sau servetele umede