| rodian a întrebat:

Am avut o lucrare dentara care s-a dezlipit si am pierduto acum sunt undeva in italia si as fi interesat cam cat ma costa sa ii pun inapoi. am avut un dinte lipsa si doctorul mia pilit inca doi sa le faca legatura deci 3 dinti va rog sa-mi spuneti si mie cam cat mar costa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Nasoala treaba, pierzi doi dinti sanatosi din cauza unuia lipsa. straight face
Era mai ok daca iti facea un implant, ceva de felul asta ar fi costat in jurul a 10. 15 mil, acum insa trebuie sa-ti imbrace doi dinti (aprox 6 mil fiecare) si sa faca si puntea intre ei, cred ca ajungi la vreo 20 mil, poate 25. straight face