| anonim_4396 a întrebat:

Am citit si eu raspunsurile la intredarea referitoare la prolactina, dar nu am inteles la intrebare daca scurgerile de la san sunt abundente sau mai putin.Am mers si eu la un consult ginecologic si printre altele mi-a palpat si sanii iar cand a strans destul de tare a iesit un lichid alb.Aceste scurgeri nu trebuie sa existe deloc? Eu mi_am facut un test de ovulatie si mi_a iesit pozitiv acum astept cateva zile sa vad daca am ramas insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mariazet45 a răspuns:

De obicei nu, dar nu strica sa faci niste analize. sanatate

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Teoretic nu trebuie sa existe. Si la mine a existat o picatura de secretie la strangere puternica (exprimare). Mi-am facut prolactina si e in limite normale. Daca ai ovulatie, inseamna ca nu e nimic ingrijorator. Totusi dozezaza-ti o prolactina serica.