| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Am corneea deplasata la un ochi iar doctoru la care am fost mi-a spus ca pe la 20 de ani imi trebuie operatie... pot face mai devreme aceasta operatie? am 17 ani...in plus doctorul la care am fost mia prescris sa port ochelari nu mi-a facut un consult sa-mi spuna exact ce am la ochiul cu corneea deplasata mai mult si-a dat cu presupusul... daca o sa-mi fac operatia asta o sami revina vederea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu iti recomnad sa mergi la un doctor oftalmolog cunoscut, daca doresti sa mergi la dr.BENONE CARSTOCEA
poti accesa site-ul clinici http://www.laseroptics.ro (clinica e langa gara de nord, deci daca nu esti din bucuresti, este chiar simplu...)

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la alt medic oftalmolg, de preferat intr-o sectie mare, intr-un spital universitar.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la cabinetul dr. MONICA POP, la Spitalul Militar Central sau la cabinetul dr.BENONE CARSTOCEA toate sunt in Bucuresti.