| JoKeRuS a întrebat:

Am de cativa ani la picior la unghiile de la degetele mari o infectie si nu stiu ce sa fac cand imi scot coltul de acolo curge sange si ramane gol dar e rana.Un unguent sau cv sa ma ajute sa scap de rana de la unghie va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BIOO a răspuns:

Buna! Iata ce-ti recomand eu pentru a ta problema! Daca consideri ca este ok, da-mi un mesaj si dicutam intr-un mod detaliat! Aceasta crema cicatrizanta a salvat multe persoane de asa neplaceri! Sanatate! Beneficii

Crema cu galbenele pentru corp este indicata pentru ingrijirea pielii obosite, uscate care necesita ingrijire intensa si profunda.
Efecte

Ingredientele speciale BIO, cum ar fi galbenelele, ulei de avocado si ulei de jojoba provenite din medii controlate biologic calmeaza si hidrateaza pielea, imbunatatesc procesul de cicatrizare a pielii. Uleiul de jojoba ingrijeste pielea, hidrateaza, netezeste, datorita continutului bogat in vitamina E si substante minerale, in timp ce extractul din galbenele vindeca ranile, calmeaza, impiedica inflamatiile datorita efectului antiseptic si regenerant. Uleiul de avocado actioneaza eficient asupra factorilor de imbatranire si are rezultate foarte bune in tratarea tenului uscat.

2 răspunsuri:
| imitatiedeom a răspuns:

Eu zic sa te duci la doctor, bunica mea din cauza unui deget infectat si-a pierdut piciorul... Faci cum vrei.

| Cristina2024 a răspuns:

Eu am auzit de eva care se numeste doctor shol se gaseste la farmacie.succes