| anonim_4396 a întrebat:

am de vreo 2 ani 1, 60 si 53-54 kg.Desi pare ca am multe kg la inaltimea mea sunt slaba, nu am soldurile mari, dar am putina burta, daca i-au un tricou negru nici nu se vede burticabig grince fel de abdomene sa fac sa scap de ea? dati-mi niste video? inca ceva:daca fac un fel de genoflexiuni dar cu picioarele mai departate o sa am un posterior mai ferm sau o sa slabesc acolo? eu nu vreau sa slabescbig grin
ce pot sa fac sa numai mananc atat de mult.de obicei mananc doar mancare care ingrasa(prajeli) si alte prostii(snakuri, prajituri, viva)mor daca nu mananc in fiecare zi ceva dulce, daca chiar nu am ceva prin casa mananc zahar sau imi fac clatite; mananc si multe fructe pentru ca imi cumpara mama. ce pot sa fac sa nu mai am asa pofta de mancare? cred ca as putea sa mananc toata ziua prostii.intr-o zi am mancat la cina 2 portii de cartofi prajit cu carne, 4 portocale, si o punga mare de viva, burta nu ma durea dar nu mai imi era foame deloc, dar tot am mancat 2 felii de pizza.nu am putut sa ma abtin; dimineata mancasem un pateu intregbig grinprecizez ca nu pot sa nu mananc dupa ora 18 ca pe la 19 30 vin de la liceubig grin
de abdomene inca nu m-am apucat dar de cateva zile beau cate un pahar cu apa calda dimineata inainte de a manca.credeti ca ma va ajuta cu ceva? eu am auzit ca este bunbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Ce varsta ai?

Aceeasi problema am si eu, nu pot renunta la dulciuri,sad dar am cateva saptamania de cand m-am apucat de exercitii, am lasat-o mai moale cu dulciurile acum, de 2 saptamani nu am pus gura pe ceva dulce, doar fructe[mere.kiwi.portocale]. Si uite asa am dat 1 kg joshappy Aveam 54 acum am 53 de kg, si eu vreau sa slabesc in partea picioarelor[la picioare]. Daca vrei sa mai vorbim lasa un mesaj :*Si zi-mi si ce varsta aihappy