| Vlach a întrebat:

Am doua probleme,uneori mi se misca dintii permanenti, dar foarte putin, iar a doua este ca mi se pare ca am pleoapa de sus mai jos decat este normal la ochiul drept
dau funda! mai ales daca imi spuneti ce este cu ochiul drept

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aliona00 a răspuns:

Am si eu asa probleme.Am fost la medic si mi-a zis ca asta e doar o imaginatie a noastra big grin...Funda....Cu medicul nu tepui:d