| bella_3288 a întrebat:

Urgent@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ am o urgenta sunt o fata am 14 ani si pe zona intima chiar apropae de picior am avut acum 2 sap. to bubita mai tare si un pic moale...acum au aparut vreo 5 micute micute si ma mananca precizez SUNT virgina oare e de la tampon si poate ca nu m-am spalat ajutor nu vreau la medic

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Imi pare rau sa iti spun, dar medicul sau ginecologul e solutia ta. Noi nu te putem ajuta prea mult, cei de pe TPU nu sunt specialisti, ei doar iti dau sfaturi bune sau proaste. Unii chiar dau sfaturi in prostie ca si,, am avut si eu si se trateaza asa, pui niste ceai de menta acolo si il lasi 30 de minute. Fundaa? ``. Iar aceste raspunsuri sunt chiar niste porcarii. Du-te la ginecolog sau la medic inainte sa se agraveze prea tare. Succes!

1 răspuns:
| dicualex a răspuns:

Ba sa mor de va inteleg! Va e frica de doctor ca de sfarsitul lumii, ce va face frate? va mananca, cum a spus si ℓσℓℓу. Noi nu te putem ajuta cu nimic, si in caz ca zice cineva vreun tratament pe aici nu-l baga in seama