| Anonymouyse a întrebat:

Am folosit Duofilm solutie cutanata pentru a scapa de un neg si timp de vreo doua saptamani tot am luat pielita aceea alba, uscata pana intr-o zii cand am ajuns aproape de neg si a inceput sa curga sange cu nemiluita si nu l-am putut oprii decat cu pansament.

Ce s-a intamplat? a curs foarte mult sange ...si mi-a curs si pe maini si pe picioare.Va rog spuneti-mi ce mi se poate intampla, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Nu trebuia sa fortezi acea crusta. Aplica in continuare Duofilm, e foarte eficient.

4 răspunsuri:
| Justmeandmysmile a răspuns:

Ti-a curs sange fiindca cel mai probabil ai ajuns la radacina negului, nu ti se poate intampla ceva doar ca trebuie sa ai grija sa nu pierzi mult sange.EU am avut mai multi negi si nu am reusit sa scap de ei cu nimic mi-au trecut singuri dupa cativa ani. Sper ca te-am ajutat

| puncte a răspuns:

Nu mai folosi toate prostiile.
Foloseste remedii naturale.

www.hofigal.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic si eu am patit la fel si m-am speriat am mai auzit ce se ia dar nu cred pentru ca mie nu mi s-a intamplat absolut nimic numai ca nu se mai treca negul si nu stiu ce sa fac am unu pe genunchi si unul pe getel de aratatorsad iti doresc sa ti se treaca si nu te speria ca nu aptesti nimicwinking pa-pakiss

| giulyka a răspuns:

Mie mila de tine!