| Anonymouyse a întrebat:

Am folosit Duofilm solutie cutanata pentru a scapa de un neg si timp de vreo doua saptamani tot am luat pielita aceea alba, uscata pana intr-o zii cand am ajuns aproape de neg si a inceput sa curga sange cu nemiluita si nu l-am putut oprii decat cu pansament.
Ce s-a intamplat? a curs foarte mult sange ...si mi-a curs si pe maini si pe picioare.Va rog spuneti-mi ce mi se poate intampla, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lalabell a răspuns:

Pai eu una am avut negi, multi, si initial eram un pic masochista si unul dintre ei il taiam regulat, dar tot continua sa creasca in acelasi loc desi imi curgea sange, in fine ideea e ca mi-a dat cineva un remediu ...sa pui superglue pe el, timp de o saptamana in fiecare zi, o sa se faca pojghita dar sa nu o dai jos o lasi asa ca o sa cada singur... nu vad sa fie vreo problema cu sangele ala ca oriqm e un fel de boala pe care deja o ai in corp