| UmbraDeVulpe a întrebat:

Am fost azi la oftalmolog si m-a pus si sa ma uit dupa nu stiu ce obiect, iar la sfarsit a spus ca am nu stiu ce la ochiul stang, dar nu mai stiu ce. Oare stiti voi despre ce e vorba? Si daca da, cum sa scap de acea problema? Deci a tinut nu stiu ce in mana si m-a pus sa ma uit dupa acea chestie iar la final mi-a spus ca am nu stiu ce la ochiul stang. Deci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deci te ai dus bou si te ai intors vită, cine stie ce ti au zis ăia si vrei sa ghicim noi, mergi maine dimineata inapoi la ei sa iti scrie diagnostic miopie astigmatism sau ce ai.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știm despre ce este vorba.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai primit niste foi pe care scrie? Asa e normal. Daca te stii asa cu capul in nori, data viitoare scoate telefonul si noteaza ce zice, ca sa nu mai ajungi in aceasta situatie.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Mergi din nou la control?

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

E ok.