| anonim_4396 a întrebat:

Salut,de vreo luna si cv am probleme cu ochii.La inceput imi lacrima ochiul stang,dar acum cand citesc mai mult sau ma concentrez mult pe un obiect ma doar putin capul,si cred ca aceasta problema a ochilor se datoreaza calculatorului...Sapt viitoare ma duc la un oftalmolog,si oare o sa imi dea ochelari? permanenti sau pe o perioada determinata?Sau poate voi scapa cu niste picaturi cv?

1 răspuns:
| TreiSurori a răspuns:

Vei avea nevoie de ochelari.
Poti folosi lentile (dupa ce folosesti ochelarii care ti i-a dat oftalmologul)