| andrey9999 a întrebat:

Am jucat azi footbal si pe final am simtit niste intepaturi la coapsa piciorului stang, nu m-am mai jucat apoi, insa la mers simt si acum intepaturi usoare.Problema este ca peste 2 zile am meci... voi putea juca? Stiti ceva cu ce m-as putea da sa sau ceva tratament sa treaca? Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Magneziul este f bun pentru asa ceva

| Nightcrawler a răspuns:

Cel mai bine e sa spui parintilor sau sa te duci la medic.
Ca e posibil uni sa te sfatuiasca gresit.

Funda?happy