| mtw123 a întrebat:

Am jucat fotbal cam prin luna ianuarie si mi s-a inegrit unghia mare de la picior. De atunci tot neagra e. Isi va mai reveni la normal, va mai creste alta sau va ramane asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Iti va trece in cateva luni.

| Alverto a răspuns:

Te transformi in zombi.

| NunuNini a răspuns:

Inca nu a cazut? E dezlipita? Doar daca o scoti chirurgical sau cade, va creste alta normala.

| NONAMEANY a răspuns:

O sa-ti cada la un moment dat dar dupa o sa ti creasca alta.