| micutadhampir a întrebat:

Am limba asa: http://www.cancan.ro/usr/imagini/2011/02/28/379925-scarl atina.jpg dar in rest, nu am niciun simptom de scarlatina. Nu febra, nu durere in gat, nu alte iritatii pe piele, nicuh simptom. E posibil ca limba incarcata sa fie din alta cauza? Sau e posibil sa am scaraltina fara niciun alt simptom?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreChan a răspuns:

E ciuperca daca ai luat pe o perioada antibiotice se face asa dar cand te opresti din antibiotice o sa-ti treaca nu te speria

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e posibil sa ai scarlatina fara simptome. Mai degraba poti avea o micoza (ciuperca)