| Radandam a întrebat:

Am luat aseară la ora 21:45 un Brufen pentru ca ma durea capul, iar la 22:30 am adormit. La ora 1:15 m-am trezit și eram ud pe tricou. Luni, am făcut o radiografie și mi-a ieșit
-fara leziuni evolutive pleuro-pulmonare,
-cord radiologic liber
-Sinusuri costo- diafragmatice - - - libere
Am făcut aceasta radiografie nu ca transpiram noaptea, ca mi s-a întâmplat în seara asta, adică la 5 zile dupe ce am făcut radiografia, am făcut-o pentru ca îmi era frica sa nu am pneumonie de la covid 19 chiar dacă făcusem și un test PCR și ieșise negativ. Acum ca a început sa ma doară capul și am transpirat in seara asta ma pune pe gânduri... Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare si tot ai si frici, verifica problemele de la mansarda

| Radandam explică (pentru Simpatic):

Pai pnm, dacă am covid19? Am făcut analize, dar poate am luat zilele astea deși am ieșit puțin pe afara

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru Harfagre):

M-am referit ca de la mansarda isi face foarte multe probleme, si pune aceleasi intrebari de mai multe ori crezand ca sufera de fel si fel de boli. Nicidecum nu m-am referit la faptul ca s-a trezit transpirat.

Răspuns utilizator avertizat