| andreigeorge a întrebat:

Am luat tribulus 625mg Standardizat la: 15% Protodioscina, 30% Sapogenini, 45% Saponini.Am luat din greseala 3 zile cate trei capsule in loc de doua capsule, in a patra zi m-am oprit si ma simt groaznic acum ce sa fac ca sa-mi revin.Am luat si zinc de 10 mg tot degeaba ma simt obosit, nu prea mai am putere ca inainte. Multumesc tebuie sa iau cumva antiestrogeni clomid tamoxifen {steroizi].

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Vorbeste cu un medic sportiv.
De ce naiba ai luat tribulus, e un supliment destul de controversat