| Bocristi7 a întrebat:

Am multe vene pe testiculul drept (nu pe scrot, pe testicul in sine) pe lângă acele vene am o umflatura mica și tare cat un bob de orez. E vorba de cancer sau ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand te doare ceva, mergi la medicul UROLOG si-ti va spune el ce ai, nu pe forum ca nu te consulta nimeni aici.
Spala-l zilnic cu apa calda si sapun, sa nu se infecteze si tine-l curat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ipohondrie in cazul de fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Bocristi7):

Ipohondria nu doare, ca-i o boala imaginara!
Va trece daca nu te mai gandesti deloc la ea.