| William a întrebat:

Am nasul infundat si nu mai simt niciun miros. Ce as putea face sa imi recapat simtul olfactiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti folosi un spray sau picaturi pentru desfundarea nasului gen Olynth, Vibrocil.dar mai bine te prezinti la un medic si iti da el ceva potrivit.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa te duci la medicul de familie si sa ceri trimitere catre ORL.
DE CAND AI ACEASTA PROBLEMA?
Eu ma confrunt cu asa ceva, numai ca, la mine este din cauza tratamentelor pe care le fac.
Vezi ce zice doctorul de familie.
O zi bunahappy

| William explică (pentru caramela):

Problema e de azi. Am racit, nu cred ca este prea grav si oricum iau medicamnete.

| Lacramioara_Xenia_1990 a răspuns:

Pai,du-te la doctor... Cere Paradox, e un spray pentru nas si gat