| Alexandru_7007 a întrebat:

Am niste simptome ciudate, să presupunem că-s răcit. Deci, tusesc foarte rar... am febra doar seara, pana-n 38, insa am un simţ ciudat. Când tuşesc mă doare capul, dar doar când tuşesc, in rest nu prea am mare lucru. Ce-mi recomandati pentru ameliorarea racelii, care ati trecut prin asa ceva, vreau un raspuns cat mai detaliat si putin gandit, ofer funda desigur.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu vreau sa te speriu, dar asa m-am manifestat eu cand am avut pneumonie! Temperatura numai seara!