| anonim_4396 a întrebat:

Am o chestie cu ochii, daca ii tin deschisi fara sa clipesc cateva secunde, ma ustura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil ai ochii obositi, odihneste-te mai mult

| AlexanderAdrian a răspuns:

E posibil sa ai sindromul ochilor uscati. Depinde foarte mult cate secunde si cat de mult te ustura.

| 83Cosmin a răspuns:

Pe oricine il ustura daca tine ochii deschisi cateva secunde fara sa clipeasca.

| NeverMore01 a răspuns:

Aproape toți oamenii au aceeași problemă... Chiar și eulaughing). Asa ca nu iti face griji cu asta!