| bboycbv a întrebat:

Am o durere de masea insuportabila,practic e ultimul molar,am avut o plomba din care a picat o bucata si mi-a ramas o gaura, pana maine cand voi merge la dentist ce as putea face sa calmez durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xitz a răspuns:

Iti pui tinctura de propolis direct pe masea. La mine functioneaza.