| livee a întrebat:

Am o durere in partea stanga jos sub coaste. Cand alerg putin apare durereasad oare ce este? help big grinbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JeffHardy2011 a răspuns:

Eu mai patesc asa dupa ce fac efort.Incearca sa respiri mai mult in timp ce alergi si cred ca se va rezolva.
Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Dacă această durere apare mereu, cred că ar fi mai bine să mergi la medic. Posibil să ai hernie... şi vărul meu a păţit la fel.

Baftă!

| 23partyboy a răspuns:

Angina pectorala de efort

| NemNUZ a răspuns:

Este normal si mie mie se intampla la fel ca si alotor colegi de-ai mei si ca tie nu sunt sigur ce este dar este normal, cel putin asa spun eu

| DolsePapusik a răspuns:

De obicei durerea apare dupa masa daca faci efort! In general pe toti ne doare daca nu suntem pregatiti fizic inaintea orei de sport (inainte de alergare) nu prea ma pricep si pe mine ma doare dar rezist, iau o pauza big grin!

| livee explică:

Multumesc tuturorbig grinbig grin