| Acasel a întrebat:

ma dooare intr-o parte in stanga dar sub coaste prin zona aceea? ma doare cand merg cand stau nu am nimic. dar cand merg cu durerea vreo 10 min incepe sa ma doara si in partea celalta. iar in partea dreapta tot sub coaste simt o durere mai mare si debia pot sa merghappy ma doare de vreo 2 zile. dar cand alerg nu ma doare ...decat cand mergthinking O fi din cauza ca fac sport prea mult? alerg 2 h + antrenamente + la joaca + plimbari...sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

Sanse mari sa ai hernie sau apendicita, sugerez sa te duci cat mai repede la doctor!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! pe mine m-a operat de apendicita luna trecuta...eu nu iti spun neaparat ca ai apendicita dar daca durerile persista du-te la chirurugie! Asa eram si eu ma dorea ft. tare si imi era greata...(greata nu e obligatorie)incearca sa stai mai linistit si sa nu mai faci atata sport.Bafta! Si sa te faci bine scriemi simptomele tale printrun mesaj privat

| Jeff4Ever4Me1Lov3You a răspuns:

Pai si eu am patit la fel dar pe mine ma doare cand am alergat si eu am anternamente si cred ca este de la apenticita.Mergi la un doctor sa nu fie prea grav.La o colega a mea are aceias problema si doctorul a zis ca poate sa i se sparga apendicita in ia si a facut operatie sad. Du-te la doctor