| Marii a întrebat:

Am o durere ingrozitoare la picioare, de la coapse pana la talpi. Nu pot sa inteleg de la ce este. Sport fac o data pe zi iar febra musculara nu e mai mult ca sigur pentru ca stiu cum se simte. Vreo idee? Cand vreau sa alerg sau ceva parca mi se inmoaie muschiu si pic jos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ionutk9 a răspuns:

Poate fi ceva destul de serios daca febra musculara nu e ai simtit cumva si contractii musculare? ca daca e cazul nu e prea bine cel mai indicat vezi un medic si totul va fi okhappy

| luluu12 a răspuns:

Cred ca ti-ai facut cv la picior...si poate ca e din cauza ca nu ai faku de mult sport, sau nj. poate ai ceva mia grav la picior iti recomand o raza urgenta la medictongue,big grin. Funda?:X

| Marii explică (pentru luluu12):

Sport fac continuu de anul trecut, deci nu-i asta