| Sahara1900 a întrebat:

.. iubitul surorii mele are o tumoare la un testicul... voiam sa va intreb daca ar putea si sora mea sa fie afectata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu... ea nu pateste nimic la testicule.

| Denisa0954 a răspuns:

Dacă te referi daca ar putea fi afectată în urma unui contact sexual, atunci răspunsul este nu

| Cristian84 a răspuns:

Nu are ce pati