| tuputupu a întrebat:

Am o mare problema, de un an si ceva in cade foarte rau parul, mi s a rărit atat de tare incat mi a rămas jumate sau chiar mai putin din cat aveam. Știți careva vreo soluție?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Tonicul de la PARUSAN!

| CuriousStuff a răspuns:

Te duci la un medic Dermatolog. Daca ai ceva problema de sanatate sa ti-o rezolve, daca e genetic nu prea ai ce sa faci in afara de transplant.

| kiri11 a răspuns:

Citeste informatii despre produsul vivese senso duo, este un produs foarte bun pe care il si folosesc si il pot recomanda cu sinceritate. Dar ar fi bine sa consulti si un medic pentru sfaturi mai sigure.

| g4mma a răspuns:

1.Renunti la piaptan o vreme si te dai cu balsam in schimb.
2.Incearca tratementul cu petrol de la Gerovital plant.