| ColorfulRainbow a întrebat:

Am o mare problema.
M-am pus pe slabit cu gandul sa obtin un corp frumos. Dar nu s-a intamplat cum mi-am planuit eu.
Am slabit din sani si fese crying, nu mai am forme.
Si din picioare si abdomen, unde mi-am dorit nu am reusit.
Acum mi-e frica sa fac sport ca sa nu raman plata de tot. Cum sa mai fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Organismul incepe sa dea jos ultima data de unde a pus prima datawinking
Slabitu e invers proportional cu ingrasatul.
Daca initial ai facut burta si spate, pe alea le dai jos in ultima instanta.
Cand iei in greutate, adipocitele se umfla, nu se inmultesc. Cand slabesti, adipocitele incep sa se dezumfle. E exact ca la un balon.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te poate ajuta un antrenor de fitness

| unknownn a răspuns:

Asa va trebuie daca va arde de slabit la 14-15 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| ClaudiiaB a răspuns:

Vorbeste cu un antrenor de fitness sau cu un profesor de ed.fizica... happy

| Ionut_Bucur_1984 a răspuns:

Cauta ma pe facebook cu numele bucur ionut si iti voi da eu detalii