| Innovation a întrebat:

Am o prietena care de ieri a inceput sa o doara burta, mai bine spus stomacul, nu e din cauza ca nu a mancat pentru ca a mancat destul, posibil sa aiba limbrici si de la asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Mai indicat ar fi sa se duca la medic sau sa isi faca niste analize.

| Wayn3 a răspuns:

Da. pot sa zic ca si eu am stat cu durerile astea timp de o saptamana, crezand ca o sa-mi treaca de la sine. pana ce intr-o seara, fara sa mai suport, m-am dus la urgente, am facut analize si am giardia. paraziti unicelulari