| bebe0331 a întrebat:

Am o problema cu picioarele,de ceva timp mi se intaresc si mi se albesc calcaiele, am dat cu crema dar degeaba, un sfat va rog...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Cand mergi la pedichiura, lasa pedichiurista sa se ocupe si de calcaie, ca sa indeparteze excesul de piele moarta. Apoi folosirea cremei va fi mult mai eficienta.

| bebe0331 explică (pentru Empathizer):

Mersi pentru sfat