| alexandru0sorin a întrebat:

Mani, a inceput sa-mi creasca par pe burta si in mod normal asta n-ar fi o problema, DAR sunt un pic mai gras si mi se freaca geaca de tricou si de parul de pe burta si mi se irita. E ca atunci cand dorm cu parul de pe cap intr-o directie gresita.

Cum pot sa fac sa nu mi se mai irite parul de pe burta? Mie mi-e frica sa il rad.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-l ra...A, a, okay.Atunci nu.

| LupuDeu a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica, ideea e simplu nu te faci cu big-ul, te faci cu benzi sau cu crema. Ti se irita pielea fiindca ai parul mai mare...

| alexandru0sorin explică (pentru LupuDeu):

Man ma gandeam sa impresionez fetele cu parul... chair merita sa-l dau jos?

| uutz a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Wtf, nu impresionezi pe nimeni daca ai par acolo... cel mai simplu e sa iti iei benzi cu ceara si sa urmaresti un clip pe youtube cum sa te epilezi, doare putin dar macar sti ca o sa se rareasca.

| alexandru0sorin explică (pentru uutz):

Tata are par acolo ca maimutele dar mama tot il place...