| Cautraspuns a întrebat:

Am o problema cu un canin...banuiesc ca am tras curent deoarece a inceput sa ma doara foarte tare, apoi a inceput sa mi se umfle fata.Am stat vreo 2 zile cu o durere ingrozitoare, apoi m-am dus la dentist unde mi-a facut o gaura in dinte si o taietura in gingie. Durerea incepuse sa treaca dar in urmatoarea zi m-am trezit si mai rau, mi se umflase si ochiul ma durea foarte tare umflatura dar cel putin durerea dintelui era suportabila. Ce as putea sa fac? Accept orice sfat! Chiar nu mai pot rezista asa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| asdfqw a răspuns:

Du-te din nou la dentist, unul mai bun daca se poate. Ai o problema grava cu maseaua, nu poti sta asa.Numai un specialist te poate ajuta, tu singur nu ai ce sa faci.
Sper sa iti treaca cat mai repede.
Pa pa!